Outdoor billboard / baner

3 novembra, 2016 napísal/a icon design 0 komentárov 3139

Bannery sú nepriehladnuteľnou

súčasťou ulíc našich miest a preto aj velmi vhodným propagačným materiálom.

Bannery sú využívané na veľkoplošných reklamách na fasádach budov, štítových stenách, malo aj veľkorozmerných stánkoch na výstavách, plotoch a bigboardových a megaboardových paneloch.

Billboardy a iné veľkoplošné reklamné tabule sa začínajú vyskytovať čoraz častejšie a sú obľúbenou formou propagácie. Ide o veľký reklamný pútač v podobe zvislej plochy, ktorá je často osvetlená. Zabezpečujeme formáty:

  • Euroformát 5,1 x 2,4m
  • Bigboardy 9,6 x 3,6m
  • Megaboardy 20 x 10m, a iné

Ich hlavnou výhodou je zväčša umiestnenie – billboardy sa často nachádzajú pri rušných cestách, čo zaručuje ich neprehliadnuteľnosť.

Kvalitný grafický návrh a pútavé spracovanie, ktoré pre Vás zabezpečíme, robí z billboardov jedno z najkvalitnejších propagačných médií.

Ponúkame Vám grafický návrh billboardov/banerov vrátane produkcie a spracovanie + inštalácia. Prenájom nosičov vonkajšej reklamy.

Externé banery, označenie spoločnosti, reklamné aj svetelné tabule. Zaujať nových zákazníkov a potencionálnych klientov je čím ďaľej ťažšie, preto je dôležité dať o sebe vedieť dostatočne viditeľným spôsobom. Outdoorová alebo out-of-home nosiče majú výhodu dlhodobého a pravidelného pôsobenia.

 

Ponúkame Vám grafický návrh billboardov/banerov

vrátane produkcie a spracovanie + inštalácia. Prenájom nosičov vonkajšej reklamy.

Potrebujete viac informácií?

Chcem si nechať navrhnúť billboard.